Bjuti Spa Centar Tina

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Фризерско, козметичко студио со салон за убавина лоцирано во центарот на Струмица. 

Фризерско и козметичко студио.

Салон за убавина со целосна нега на лице и тело. 
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Bjuti Spa Centar Tina?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.