Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Услови

Почитувани Членови,

Ве молиме Вашите фискални сметки од овој Трговски Партнер да ги скенирате во тековниот ден. Во спротивно нема да бидете во можност да ги добиете Вашите Членски Предности.

Дополнително, имате можност да добиете Членски Предности и за пазарувањата преку онлајн продавницата www.alfi.mk со скенирање на добиената фактура.

Ви благодариме на разбирањето.

Опис

Бела техника и клима уреди (Gorenje, Hisense, Beko, Vivax, LG, Samsung)

Бојлери (Fabbygo, Dinamo Hit, Metalec, Ting Inox, Leov, Dom Pancevo, Gorenje, Bosch)

Шпорети на дрва ( Fabbygo ,MBS Smederevo, Alfa Plam, Blist, Tim Sistem, Metalec)

Апарати и опрема за домаќинство (Fabbygo, кујнски прибор и аксесоари за приготвување на храна, садопери BLANCO)

TV, аудио и видео опрема (Samsung, LG, Sony, Hitachi, Schneider)

Осветлување (Eglo-Austria, Matejic-Srbija, Horoz-Prc, Fabbygo-EU)

Електроматеријали (NopalLux-Serbia, ElektroKontakt-Zagreb, Kabli Zdenka-Makedonija)

Комплетен асортиман на резервни делови за бела техника

Рачен и електричен алат (EXTOL, Makita, Black and Decker...)

Мебел (1-2-3 гарнитури, аголни гарнитури, табуретки, клуб маси, фотељи итн.)

Гарден мебел и аксесоари (гарден сетови ,пивски сетови, гарден маси и столови, тенди, гарден лулашки, се за вашата градина)

Санитарија и галантерија за купатила

Керамички плочки

Ламинати (Tarket, EGGER, Kaindl)

PVC прозорци и врати

Средства и прибор за хигиена

Опрема за уредување на маркети (Fabbygo)

Над 35 000 артикли на едно место и уште многу други додатоци потребни за секојдневен живот.

АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи.

АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи.

Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област.

АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Alfi Tehnocentar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.