Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 10% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Услови

Lyoness попустот важи за сите видови на аранжмани и авио билети.

Lyoness предностите важат и за дополнителните услуги како: аеродромски такси, аеродромски трансфери и осигурување.

Опис

ЛАГУНА ТРАВЕЛ – Туристичка агенција со “А“-лиценца за туристичко работење и полиса за Осигурување на одговорност од дејност на вредност до 100.000 EUR.

Ви нудиме богата понуда на туристички пакети, индивидуални патувања и најповолни цени на авио билети за сите дестинации.

Нашата мисија е на професионален начин да ги задоволиме сите Ваши желби, да ги оствариме Вашите соништа и да Ве освоиме како наш партнер за долги години.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Laguna Travel?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.