Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

DELL OptiPlex 390 DT: N-Series Base Desktop Chassis
Processor: Intel Pentium G630 (2.70GHz, 3MB)
Memory: 2GB (1x2GB) 1333 MHz DDR3 Non-ECC
Hard Drive: 500GB 3.5inch Serial ATA III (7.200 Rpm) Hard Drive
Optical Drive: 16XDVD+/-RW Drive
Display: Dell Monitor 20" LED Wide, 1920x1080, VGA, DVI

Mice: Dell Optical (Not Wireless), Scroll USB (3 buttons scroll) Black Mouse
Keyboard: UK/Irish (QWERTY) Dell KB212-B QuietKey USB Keyboard Black

Цена: МКД 37.800


FUJITSU ESPRIMO P400  
Intel Pentium G630 (2.7GHz, 3MB)
Memory: 2GB DDR3-1333
HDD: SATA III 500GB 7.2k
Chipset: Intel H61
DVD Super Multi
Intel HD Graphics up to 1759MB  
LAN, Audio, Front-side USB x2 (total 8), 3xPCIe Slots
Keyboard & Optical Mouse
Monitor 20” L20T-3LED
Цена: МКД 31.500
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Belkom Sistemi?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.