Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Нудиме луксузни апартмани во елитниот комплекс Парк-Охрид, станбено деловен простор во Скопје на улица Пајко Маало бр. 6 (адвокатска улица)

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Gradeznik Ohrid?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.