Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Услови

Lyoness предностите не важат при веќе одобрен попуст.

Опис

Модерното облекување е одлика на современите луѓе. Најголем асортиман на светски познатите брендови: Pierre Cardin, Armani Jeans, JOOP!, Baldessarini, Seidensticker, Club of comfort...

Членовите на Lyoness ќе може да уживаат во шопингот со попуст на целокупниот асортиман. Ве очекуваме.

 Локација: ГТЦ приземје, спроти Жена парк

Не можете да ја најдете вашата нарачка од City Fashion?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.