Cashback & Shopping Points

 • 1% + 1 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

 • Контакт
  Тел.: + 389 47 242 006
  Факс: + 389 47 242 006
 • ID на Трговски Партнер
  36300478
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Услови


Ве информираме дека регистрирањето на Lyoness предностите се врши само за купувањата платени во готово. Ви благодариме за разбирањето.

Опис

19 години постоење,19 години во служба на нашите потрошувачи,19 години квалитет!

Пазарувањето кај нас е задоволство кое треба да си го дозволите.

Љубезниот персонал, квалитетните производи и ниските цени се само дел од нашата приказна која треба да се доживее.

Најдобриот маркет во градот.

 

Ако тука нема некој производ што го барате тогаш никаде го нема.

Маркет Свети Тома нема што нема!

 

ВАЖНО: Ве информираме дека регистрирањето на Lyoness предностите се врши само за купувањата платени во готово. Ви благодариме за разбирањето.

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од S. Toma?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.