TWINS Snacks & Beer

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка

Контакт

Опис

Твинс ресторанот се изгради врз двоен концепт: салад бар и винотека. Во салад барот ќе може да се дегустираат здрави специјалитети и смути, додека во винотеката гостите ќе можат да се опуштат во малку погурмански вкусови. Се обидовме да бидеме различни преку презентација на храната нудејќи им на гостите ново искуство: дегустација на салати, десерти и кафе во тегла.

Што се однесува до дизајнот, дрвото и металот се водечките елементи кои совршено се совпаѓаат со ѕидовите од стара тула и калдрма, додека терасата нуди неповторлив комфорт и пријатна атмосфера каде што гостите можат да уживаат во нашите нашите специјалитети придружени со македонски вина и коктели. Единствено што преостанува е да не посетите и бидете дел од едно неповторливо искуство.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од TWINS Snacks & Beer?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.