Stefi Point Kozmetika

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Стефи Поинт Козметика е основана во 2001 година и е застапник на висококвалитетни европски производители на професионална козметика, опрема и алат. Со докажано најдобри резултати, 10 години традиција и искуство. Генерален увозник и застапник на производи за техничка опрема (фенови, преси, фигара, машинки за потстрижување) на реномираните:  Parlux, Gama, Moser, Wahl , и исто така увоз на третманска и декоративна козметика за коса со висококвалитетен состав (маски, бои за коса,кристали, сјаеви, лакови, третмански шампони, ампули за коса), брендовите: Edelstein i Specchiasol. Од 2004 година на пазарот го воведовме и нашиот бренд HAIR CARE, под кој се продаваат неколку квалитетни производи за коса.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Stefi Point Kozmetika?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.