Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Услови


Почитувани Членови,
При одобрен попуст не важат Членските Предности.
Ви благодариме на разбирањето.

Опис

Опис: Увоз и дистрибуција на пневматици од програмата на:
Michelin Tyres - Официјален увозник
BFGoodrich Tyres - Официјален увозник
Tigar Tyres - Официјален увозник
Kormoran Tyres - Официјален увозник
 

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Olimpiko?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.