Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Услови

Почитувани Членови,
При одобрен попуст не важат Членските Предности.
Ви благодариме на разбирањето.

Опис

Опис: Увоз и дистрибуција на пневматици од програмата на:
Michelin Tyres - Официјален увозник
BFGoodrich Tyres - Официјален увозник
Tigar Tyres - Официјален увозник
Kormoran Tyres - Официјален увозник
 

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Olimpiko?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.