Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2 по 6500 MKD Купување

Опис

Ве молиме покажете го кодот на касата за да може продавачот да го скенира!

L’OCCITANE од Прованса е врвна француска козметика од природни активни состојки, мириси и парфеми за домот. Производите не содржат состојки од животинско потекло, не се тестирани на животни и се вистински извод на добро чувство и оттаму вистинска убавина.

Мирисите и традициите од областа Прованса лежат во срцето на L’OCCITANE, кој ги научи нејзините најдлабоки тајни од единствениот регион каде што природата е толку прекрасна, а цветовите ги даваат најдобрите придобивки. Органски есенцијални масла од смиљ, вербана, масло од бадем...од овие жетви пристигнуваат природни и автентични производи за нега на кожата, парфеми, ефективни и деликатно искушувачки.

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.