Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.

Опис

Ве молиме покажете го кодот на касата за да може продавачот да го скенира!

L’OCCITANE од Прованса е врвна француска козметика од природни активни состојки, мириси и парфеми за домот. Производите не содржат состојки од животинско потекло, не се тестирани на животни и се вистински извод на добро чувство и оттаму вистинска убавина.

Мирисите и традициите од областа Прованса лежат во срцето на L’OCCITANE, кој ги научи нејзините најдлабоки тајни од единствениот регион каде што природата е толку прекрасна, а цветовите ги даваат најдобрите придобивки. Органски есенцијални масла од смиљ, вербана, масло од бадем...од овие жетви пристигнуваат природни и автентични производи за нега на кожата, парфеми, ефективни и деликатно искушувачки.

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.