Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 15% На вашата набавка

Опис

Ве молиме покажете го кодот на касата за да може продавачот да го скенира!

Француска компанија за облека, создадена во 1933 година, од страна на тенисерот Рене Лакост и Андре Гилер. Најпозната по своите поло маици, патики, спортска облека, парфеми, часовници и очила за сонце. Брендот е препознатлив по својот зелен крокодил, како што го нарекуваа нејзниот основач Рене Лакост на тениските терени. Денес брендот е водечки во понудата на sportswear производи во целиот свет. Во Скопје, се наоѓа во Рамстор Мол и Скопје Сити Мол.

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.