Cashback & Shopping Points

  • 2,5% + 1 по 6500 MKD Купување

Опис

Ве молиме прикажете го кодот на касата со цел рачно внесување на истиот!

Marella е дел од италијанската групација Max Mara. Кој беше замислен како колекција во 1976 година и стана независна компанија во 1988 година. Италијанската облека и галантерија за бренд Marella нуди гламурозна, современа, женска мода за сите прилики. Со спојување на најновите трендови со италијански стил, производите се дизајнирани со динамична и жена со сопствен стил.

Брендот нуди широк спектар на палта, јакни, блузи, фустани, обувки, чанти и аксесоари. Marella секогаш трага по иновативни начини да се грижи за динамичните и модерните жениСо 40-годишно искуство, италијанскиот бренд ја консолидира својата позиција на пазарот како високопрофесионална компанија базирана на културата на производот и секогаш внимателно одржува баланс за квалитет и цена за своите клиенти. Локација на брендот е во Ramstore Mall приземје.

 

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.