Cashback & Shopping Points

  • 2,5% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.

Опис

Ве молиме прикажете го кодот на касата со цел рачно внесување на истиот!

Основан во 1975 година денес е синоним за италијанската елеганција и стил, со колекции за мажи, жени, деца и додатоци достапни во 73 различни земји. Кај нас се наоѓа во Ramstore Mall на приземје со својата машка линија.

Со текот на годините компанијата се прошири и стана сеопфатен луксузен спортски бренд, ценет по препознатливата италијанската мода и техничките материјали со високи перформанси, од кои многу се патентирани од Paul & Shark.

 

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.