Cashback & Shopping Points

  • 5% + 6 standard
  • 2% + 2,5 Кетеринг
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Услови

Во моментов членските предности не може да се искористат за дневните промотивни менија и сладоледот. Ви благодариме на разбирањето.

Опис

Ресторан Дион се наоѓа во строгиот центар на Скопје, на само 50 метри од Плоштад Македонија.

Менито на ресторанот содржи пици, тестенини, скара, специјалитети од свежо пилешко, свинско и телешко месо, традиционални Македонски јадења, мезиња, десерти, сладолед...

Врвниот квалитет на храната, професионалната услуга и уникатниот ентериер гарантираат одлични впечатоци за Вас и Вашите блиски.

Организација на секаков вид прослави, кетеринг и коктели.

Информации и резервации: 02 / 3 10 10 30

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Restaurant DION?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.