Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback Deal* Сега 3% наместо 1% Cashback Валиден од 02.2.2023 до 31.12.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Услови

Љубезно Ве молиме пред да започнете со купувањето, да ја најавите Вашата Кешбек картичка како би можеле да ги добиете најдобрите членски предности.

Опис

Продажно сервисен центар за пневматици за лесни, полутеретни и теретни возила. Застапници сме на светски реномирани брендови: MICHELIN, CONTINENTAL, BRIDGESTONE, NOKIAN и UNIROYAL. Нагласуваме дека одобрениот Cashback се однесува на целокупниот асортиман.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Motocentar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.