Вашите придобивки на travelWorld.com

  • 15% Cashback Deal* For selected properties only Сега 15% наместо 4% Cashback Валиден од 24.2.2023 до 30.6.2023
  • 4% Cashback + 6% на целокупну цену резервације: Хотели & Авионски билети
  • 8% Cashback Deal* For selected properties only Сега 8% наместо 4% Cashback Валиден од 24.2.2023 до 30.6.2023
  • 10% Cashback Deal* For selected properties only Сега 10% наместо 4% Cashback Валиден од 24.2.2023 до 30.6.2023
  • 12% Cashback Deal* For selected properties only Сега 12% наместо 4% Cashback Валиден од 24.2.2023 до 30.6.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Online продавница

За travelWorld.com

„Вашето патување е наше патување“ - Патување и одмор

TravelWorld е водечка туристичка компанија која е специјализирана за обезбедување достапни и флексибилни опции за патување за бизниси и поединци. Ние работиме со стотици B2B добавувачи за да обезбедиме најдобри цени за сместување, летови и други услуги поврзани со патувања.

Зошто travelWorld.com?

Благодарение на нашата затворена група корисници, можеме да понудиме стапки по цени на пакетите, дури и ако резервацијата не е дел од пакетот, што нè прави многу конкурентна опција за патници кои се свесни за цените. Во travelWorld, се гордееме со нашата одлична услуга за клиенти. Нашиот посветен тим на експерти за патувања е достапен да ви помогне со какви било прашања или грижи што може да ги имате, осигурувајќи дека вашето патничко искуство е „подобро од најдобрата цена“.

Предности

• Избор

Над 3 милиони различни сместувања ширум светот, кои постојано се зголемуваат

• Брзо и лесно

Резервирајте во 3 лесни чекори со инстантна потврда за резервација и бесплатна регистрација

• Врвни цени

Пониски цени поради нашата заедница базирана на членови, без надоместоци за резервации или кредитни картички

• Квалитет

Оценките за сместување врз основа на илјадници гости јасно сумирани.

Cashback

Највисок Cashback од кој било myWorld партнер за патување

За нас

travelWorld се состои од меѓународен тим на ИТ и туристички експерти. Во нашите филијали во Лондон, Виена и Варшава, работиме напорно за да ја направиме нашата иновативна платформа за резервации за патувања глобален играч на туристичкиот пазар.

Значи, без разлика дали планирате службено патување, семеен одмор или романтично бегство, travelWorld има се што ви е потребно за да ги остварите вашите соништа за патување. Со нашата посветеност да обезбедиме најдобри цени, најдобра услуга за клиенти и најдобри награди, ние сме ваш партнер за сите ваши патувања.

Топ deals

Членовите на myWorld можат да ги откупат Shopping Points на travelWorld преку нашите deals што постојано се менуваат. За клиентите кои имаат benefit vouchers, travelWorld нуди т.н. Benefit Deals. Без разлика дали се работи за Shopping Points или Benefit Deals, ние ќе ви помогнеме да заштедите за да можете навистина да уживате во вашето следно патување.

 

ID на Трговски Партнер
107905

Не можете да ја најдете вашата нарачка од travelWorld.com?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.