Cashback и Shopping Points во travelWorld.com

  • 2% + 2 на целокупну цену резервације: Хотели & Авионски билети
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 100 EUR.
  • ПРИФАЌА Online продавница

За travelWorld.com

“Your Journey is our Journey”

Без разлика дали сонувате за тропски плажи, снежни падини или возбудливи мега-градови, travelWorld може да ви помогне да ја задоволите вашата потреба за патување. Дали ви треба соодветно сместување за следното службено патување? travelWorld ќе ви помогне. Ние постојано го прошируваме нашиот опсег на сместување за да одговориме на потребите на сите, без оглед на буџетот или очекувањата. TravelWorld во моментов нуди избор од стотици илјади сместувачки капацитети ширум светот. Наскоро ќе следат многу други понуди и услуги за патувања.

Зошто travelWorld?

Како патувачка заедница базирана на членови, travelWorld нуди голем избор и подобри цени - верни на мотото „Подобри од најдобрите цени“. За да го стори тоа, компанијата работи директно со најпознатите провајдери за сместување ширум светот.

Предности?

Голема понуда - стотици илјади различни сместувачки капацитети ширум светот, кои постојано растат

Брзо и лесно - Резервирајте во 3 лесни чекори со непосредна потврда за резервација

Најдобри цени - Пониски цени поради нашата затворена заедница, без тошоци за резервации или кредитни картички

Квалитет - Сумирани прегледи за квалитет од илјадници автентични патници

За нас

travelWorld се состои од меѓународен тим на експерти за технологија и патувања. Во нашите подружници во Лондон, Виена и Варшава, ние работиме вредно да ја направиме нашата иновативна платформа за резервации за патувања глобален играч на пазарот на патувања.

‘Најдобро сместување по најдобри цени вклучително и Cashback & Shopping Points

Иновативниот мотор за резервации им нуди на своите членови предности за да се приклучат на една од најголемите програми за лојалност во светот со цел да заштедат дополнителни пари. Само во неколку чекори можете да го резервирате вашето омилено сместување преку веб-страницата или мобилната апликација. Cashback World клиентите добиваат 2% поврат на средства и shopping points со секоја резервација.

Постојано менување врвни зделки

Cashback World членовите можат да откупат Shopping Points на travelWorld или дури да платат со нивниот Cashback кредит. Постојано менување shopping point deals во избраните сместувачки капацитети обезбедуваат разновидна понуда. За купувачите кои имаат Benefit Vouchers, travelWorld нуди така наречени Benefit Deals. Без разлика дали станува збор за shopping points или benefit deals, ние ќе ви помогнеме да заштедите, за да можете навистина да уживате во вашето следно патување.

ID на Трговски Партнер
107905

Не можете да ја најдете вашата нарачка од travelWorld.com?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.