Europa Royale Hotels

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На Вашу покупку
  • Вы получаете Cashback и Shopping Points пропорционально с самого первого цента. Указанное количество SP соответствует покупке на 100 EUR .
  • Принято myWorld Card

Контакт

Описание

Important :

1. Loyalty program only applies for accommodation services including breakfast, which are booked directly through the hotel: via telephone, email, personally via hotel reception or through the www.groupeuropa.com website. Cashback benefit doesn‘t apply to any other supplementary hotel services, special offers or other existing hotel discounts.

2. Loyalty program is also accepted in the hotel restaurants except:

  • Europa Royale Marijampole “Pizza Jazz”.
  • Europa Royale Bucharest “Mica Elvetie”.

Svarīgi:

1. Lojalitātes programma attiecas tikai uz izmitināšanas pakalpojumiem, ieskaitot brokastis, kuri tiek rezervēti: zvanot pa tālruni, rakstiski e-pastā, personīgi viesnīcas recepcijā vai mājas lapā www.groupeuropa.com. Cashback priekšrocības neattiecas uz citiem viesnīcas pakalpojumiem, īpašajiem piedāvājumiem vai esošajām viesnīcas atlaidēm.

2. Lojalitātes programma ir akceptēta arī viesnīcu restorānos, izņemot:

  • Europa Royale Marijampole “Pizza Jazz” restorānā.
  • Europa Royale Bucharest “Mica Elvetie” restorānā.

Viesnīcas:

Viesnīca 'Europa Royale Riga' 4*

Tel.: +371 6 7079444

e-pasts: riga@europaroyale.com

Viesnīca 'Europa Royale Vilnius' 4*

Tel.: +370 5 2660770

e-pasts: vilnius@europaroyale.com

Viesnīca 'Europa Royale Druskininkai' 4*

Tel.: +370 313 42221

e-pasts: druskininkai@europaroyale.com

Viesnīca 'Europa Royale Marijampole' 4*

Tel.: +370 343 97778

e-pasts: marijampole@europaroyale.com

Viesnīca 'Europa Royale Kaunas' 4*

Tel.: +370 37 407500

e-pasts: kaunas@europaroyale.com

Viesnīca 'Europa Royale Bucharest' 4*

Tel.: +40 21 319 17 98

e-pasts: Bucharest@EuropaRoyale.com

 

Невозможно найти вашу покупку по Europa Royale Hotels?

* Priekšrocību apmērs var mainīties atkarībā no iegādātajām precēm un lojalitātes partnera. Tādējādi visa šajā mājaslapā norādītā informācija ir paredzēta tikai ilustratīviem mērķiem.