Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 8% На Вашу покупку
  • Принято
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Sąlygos

-Labs, pieejams, prognozējams serviss
-Stāvvietas darba laiks -24 h / 7d
-Laba piekļūšana un atrašanās vieta tuvu lidostai "Rīga"
-Iespēja rezervēt stavvietu mājas lapā par lētāku cenu
-Zemo cenu politika, ilgtermiņa novietošanai īpaša zemu izmaksu piedāvājums
-nekādi Cash back īpašie iepirkšanās nosacījumi


KEY INFORMATION:
- Parking is open 24/7 throughout the year;
- Located very close to the “Riga” airport (less than 2 minutes);
- Easy accessible and predictable service;
- Online reservation and long-term car placement comes at a discount;
- No additional cash back terms;

Описание

Dodies atvaļinājumā ar ģimeni vai biznesa ceļojumā? Vēlies uz lidostu doties ar savu automašīnu un nezini kam to uzticēt?

Uztici to Easy Park autostāvvietai! Tev neparko nebūs jāuztraucas. Kad ieradīsies autostāvvietā, mūsu šoferīts Tevi un tavu bagāžu nogādās līdz lidostas ieejai un, kad būsi atgriezies atpakaļ, Tev atliks tikai piezvanīt un mūsu šoferīts Tevi un tavu bagāžu nogādās līdz Tavam auto!

Mēs atrodamies tikai 2 minūšu attālumā no Starptautiskās lidostas "Rīga", kas ir ļoti svarīgi, lai Tu varētu ietaupīt savu dārgo laiku.

Tāpēc ienāc jau www.bizbizmarite.lv  (easypark.lv) un rezervē stāvvietu jau tagad. Rezervējot internetā, maksa par diennakti ir lētākā, tikai € 3,70!
Ātri, ērti, izdevīgi!


ENGLISH

Planning to jet off on a holiday with your family or on a business trip? Would prefer to get to the airport in the comfort of your own car? 

With security being on the spot 24/7, your car will remain in safe hands, so you can enjoy your trip stress-free. On your outward journey, our chauffeur will handle your luggage and will take you on a swift 2-minute ride to the airport. Upon arrival back to Riga, you will be just 1 call away from being picked up and taken to your car. 

We know that planning is a crucial part of any journey, so visit easypark.lv and reserve your parking spot today to get a more friendly price - just 3,70EUR per 24h. 
 

Невозможно найти вашу покупку по EASY PARK?

* Неделя CashBlack с удвоенным Cashback: кроме myWorld.com, travelWorld.com и Партнеров, не предлагающих двойной кэшбэк (Double Cashback).