Cashback & Shopping Points

  • 2,5% Cashback + 6% Στο δικό σου ποσό αγοράς
  • ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ
    myWorld Card

Επικοινωνία

Όροι

ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ ΚΑΡΤΕΣ
Η επιχείρηση μας εξασφαλίζει στα μέλη το προνόμιο μελών για αγορές που πραγματοποιούνται μέσω χρεωστικής ή πιστωτικής κάρτας.

Περιγραφή


Kompleks Gardenia Studios znajduje się w samym sercu greckiej wsi  i brukowanymi ścieżkami. Oferuje on bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Znajduje się 3,5 km od Mouresi. od plaży Papa Nero.

Apartamenty typu studio , z których niektóre są z kominkiem. Każdy z klimatyzowanych apartamentów obejmuje aneks kuchenny z lodówką .

Wszystkie apartamenty typu studio w kompleksie Gardenia brukowanym patio z krzesłami i stołem, do których można się łatwo dostać przez wysadzanych drzewami ogród

Odległość od plaży plaka wynosi 4 km. z zespołu.Odległość od miasta i portu wynosi około 55 km. Na miejscu znajduje się bezpieczny prywatny parking.

Δεν μπορείτε να βρείτε την αγορά σας στο Gardenia Studios ;

* Ανάλογα με τα εκάστοτε προϊόντα που αποκτούνται από την συμβεβλημένη επιχείρηση, οι προμήθειες μεσολάβησης που καταβάλλονται δύναται να διαφέρουν. Όλες οι πληροφορίες για τον σκοπό αυτόν στην παρούσα ιστοσελίδα, παρέχονται χωρίς καμία απολύτως εγγύηση για την ορθότητα και την ακρίβεια.