Hermann View Apartment

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 10% On your purchase
  • Accepted
    myWorld Card
    B2B

Description


Pika Hermanni apartment pakub majutust Tallinnas,  400 m kaugusel Toompea lossist. Pika Hermanni apartmendist avanevad linnavaated ning Niguliste muuseum-kontserdisaal jääb 600 m kaugusele.


Apartemendi külalised saavad omale personaalse ukse koodi millega saavad oma külastusaajal  avada maja ja korteri ust. Seda võimalust saab kasutada igal ajal pärast sisseregistreerimise kellaaega – tülikat võtmete vahetust ei ole.

Apartmendis on tasuta WiFi-ühendus, suur elutuba kööginurgaga, magamistuba ning privaatne vannituba. Kööginurgas on olemas nõudepesumasin, ahi ja mikrolaineahi; korteris on olemas ka pesumasin, triikraud ja föön.

Rahvusooper Estonia on Pika Hermanni apartmendist 1 km kaugusel ning Nordea Kontserdimaja jääb 1,2 km kaugusele. Lähim lennujaam on Lennart Meri Tallinna lennujaam, mis on Pika Hermanni apartmendist 4 km kaugusel.

Tallinna kesklinn on suurepärane valik külastajatele, kelle huviks on restoranid, toit ja ajalugu.
Pika Hermanni Apartment on külastajaid vastu võtnud alates 2015. aasta augustist.

Korter sobib suurepäraselt majutuseks nii peredele, kui ka ärireisideks.
Ootame külastajaid nii välismaalt, kui ka kodusest Eestist!


http://sektordigital.com/clients/hermannview/#why-us

Can't find your purchase at Hermann View Apartment?

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.