Polski Sklep

Cashback & Shopping Points

  • Shopping Benefits are only visible to Members
  • Accepted
    myWorld Card
    B2B

Contact

Description

Witam chcielibyśmy powiedzieć kilka słów o naszym sklepie POLSKI SKLEP ONLINE


Polski sklep funkcjonuje już od 10 lat na Hight Street w kilku miastach w Wielkiej Brytanii jesteśmy siecią bardzo dobrze zorganizowaną z szerokim doświadczeniem w kategorii obsługi klienta .
Produkty dostarczane są do naszych sklepów raz w tygodniu w odpowiedniej dla nich temperaturze co oznacza dobrą jakość i świeżość. Wiele z nich ma również długą date ważności. Produkty te są sortowane w sklepie kilka razy w tygodniu tak, aby zawsze nasi klięci mogli mieć pewność, że są świeże i najwyższej jakości.
Nasze sklepy są zaopatrzone również w strone online co umożliwia naszym klientom dostęp do wykonania zakupów szybko i bez wychodzenia z domu, dostawy te są dostarczane w wybrany przez klienta dzień.
Przed dostarczeniem ich do Państwa domu dzwonimy również, aby powiadomić o czasie dostawy.


Co nas motywuje?
Klient!
Naszą wielką motywacją są nasi klienci, to dla Państwa sprowadzamy świeże, lepsze i co raz to nowsze produkty, tak, aby każdy znalazł u nas coś dla siebie.
Cieszy nas zadowolenie naszych klientów.
Chcemy, aby każdy kto wychodzi z naszych sklepów był zawsze usatysfakcjonowany z zakupów i obsługi.
Proszę pamietać o tym, że zawsze mogą państwo poprosić o dostarczenie danego artykułu, którego nie ma w danym momencie na stanie sklepu.

Can't find your purchase at Polski Sklep?

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.