MIR5 LTD

Cashback & Shopping Points

  • Shopping Benefits are only visible to Members
  • Accepted myWorld Card B2B

Contact

Description


POLSKA FIRMA Z WIELOLETNIĄ TRADYCJĄCash&Carry INNA MIR5 to młoda, prężnie rozwijająca się firma składająca się z ludzi ambitnych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Naszą misją jest dostarczanie na rynek zagraniczny produktów pochodzących z Polski.
Postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzebę miłośników polskiej jakości i stworzyć hurtownię, w której popularne i lubiane produkty będą dostępne od ręki. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko artykuły spożywcze ale też kosmetyki, mrożonki i aklkohol największych polskich marek między innymi: Wedel, Tymbark, Mlekpol, Lubella, Hortex, Pudliszki, Łowicz, i wiele innych.
Każdego dnia fachowcy Cash&Carry INNA dokładają wszelkich starań, aby składane w naszej firmie zamówienia były dopasowane do oczekiwań i konkretnego asortymentu, kompletne i dostarczone do wskazanych sklepów tj. Wszystko i na czas.


ZAPRASZAMY DO WSPÓLPRACY


Jesteśmy firmą, którą tworzą ludzie z pasją, pragnący rozwijać nie tylko swoje umiejętności ale i poszerzać horyzonty prowadzonego biznesu. Oferując współpracę otwieramy się na nowe możliwości i kontakty. Podejmując się prowadzenia współpracy, deklarujemy najwyższy poziom obsług i wzorowy standard dostarczanych produktów. Stawiamy na tworzenie dobrych relacji biznesowych z klientami jak również z dostawcami aby móc ciągle poszerzać ofertę i wprowadzać nowe produkty.
Zapraszamy do współpracy!

Can't find your purchase at MIR5 LTD?

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.