Gülnaz Ajans & Akademi

Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 8% Auf deine Einkaufssumme
  • Akzeptiert
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Beschreibung

BAY - BAYAN MANKEN 


Mankenlik için başvuruda bulunacak adayların en az bayanlarda 1,72 cm boyunda erkeklerde ise 1,79 cm olmaları gerekmektedir. Mankenlerin düzgün fiziğe ve yüze sahip olmaları gerekmektedir.


BAY - BAYAN MODEL 


Modellik için başvuruda bulunacak adayların 7-77 yaş grubu arasında bulunanlar başvuru yapabilirler, doğallık ön planda olduğundan aranılan bir standart yoktur. Gülnaz Ajans , Modelleri özellikle katalog çekimleri ,reklam çekimleri, reklam oyunculuğu olarak bu kategorideki üyelerimizi yönlendirmektedir.Başvurunuz üyeliğiniz kabul edildiği takdirde ajans kadrolarımıza katılabilmeniz için sizinle irtibata geçilecektir ve profiliniz oluşturulacaktır. Profesyonel manken ve model çalışmaları için kurslarımızdan sonra yapılacak olan fotoğraf çekimi esnasında bilgi formu doldurulacak ve karşılıklı sözleşme imzalanacaktır.


OYUNCULUK 


(1) Oyunculuk için tecrübe aranmaz. Ancak başvuru sahipleri akılda kalıcı, farklı bir yüz ve iyi bir fiziğe sahip olmak zorundadır. Ayrıca bu kategorilerle ilgili yeteneğe ve ilgiye sahip olmak ve bu işlere zaman ayırmak zorundadır.


(2) Profesyonel oyuncularda yukarıdaki koşullar aranmaz.


(3) Gülnaz Ajans çocuk ve genc kadrosunu TV reklamları ,sinema ,klip ve bölüm anlaşmalı olmak kaydıyla dizilere yönlendirmektedir.


(4) 7-77 yaş grubu oyunculuk icin basvurabilir, doğallık ön planda olduğundan aranılan bir standart yoktur.


(5) Bu kategoride başvuru yapanlar ve çocuklarının bu sektörde çalışabilecek ilgi ve yeteneğe sahip olması gerektiğini unutmamalıdır.


(6) Dikkati çok çabuk dağılan, sosyal ortamlarda çekingen olan yada bulunduğu ortama uyum sağlayamayan çocuklar kadromuza dahil edilemez.


(7) Oyunculuk için başvuracak adayların Türkiye içinde çalışma izinlerinin olması gerekmektedir.
Gülnaz Çalıkoğlu tarafından 1995 yılından itibaren hizmet gösteren ajansımız sadece Almanya ve Avrupa olarak değil,Türkiye'de de çalışmalar yapmaktadır.


GC Agency & Academy, Güleryüz, Kalite ve Disiplinli imajıyla müşteri memnuniyetini benimsemiş tecrübeli bir kimliğe sahiptir.


GC Agency & Academy, Firmalara, yeniliğe ve değişime açık olmanın getirdigi en kaliteli hizmetleri sunmayı hedef edinmiştir.Kannst du deinen Einkauf bei Gülnaz Ajans & Akademi nicht finden?

* In Abhängigkeit von den bei Partnerunternehmen jeweils konsumierten Produkten können die konkret ausbezahlten Vergütungsspannen variieren. Die Angaben auf dieser Website hierzu sind daher ohne Gewähr.