Bij deze Loyalty Partner wordt jouw voordeel gebaseerd op de netto waarde (excl. BTW) van jouw aankoop, aangezien dat de standaard is voor deze Loyalty Partner.
My Nametags.be voorziet in hoge kwaliteit instrijk –en sticker naamlabels. De naamlabels staan garant om te blijven zitten, was na was. Klanten kunnen kiezen tussen gekleurde naamlabels en zwart & wit naamlabels naar gelang hun labelbehoefte.
De instrijk naamlabels kunnen gebruikt worden om kleding en uniformen te labelen terwijl de stickers gebruikt kunnen worden om lunchboxen, schoenen, jassen, telefoons, DVD’s etc. te labelen.
Elke school en kinderopvang zal ouders vragen om de kleding en spullen van het kind te labelen om zo alles makkelijk te herkennen en verloren eigendommen te vermijden.
Onze hoofddoelgroep zijn ouders, meestal moeders van jonge kinderen maar ouderen die naar een verzorgingstehuis gaan, zijn ook een belangrijke doelgroep.
Kun je jouw aankoop niet vinden bij My Nametags.be ?