Beach Shop

Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 12% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

Gjithcka qe ju duhet per pushimet tuaja buze detit e ndodhur ne Shengjin, Lezhe! ⛱️

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Beach Shop?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.