Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback + 15%
    Super Cashback

    Tani 5% në vend të 1% Cashback (E vlefshme nga 16.6.2022 në 31.7.2022)

Përshkrim

Ju lutemi ta shfaqni në arkë barkodin për ta skanuar ose tregoni numrin serial të eVoucher gjatë pagesës.

Poezi për çdo grua. Parfois është markë portugeze e aksesorëve për femra, me produkte të modës si çanta, bizhuteri, kuleta, syze dielli, rripa, shalle dhe aksesorë të flokëve të bëra me dashuri për një grua e cila adhuron modën. Parfois prodhon rreth 3300 dizajne për çdo sezon dhe sjell stile të reja në dyqane çdo javë. E besueshme, elegante, e përballueshme dhe e dëshirueshme. Ka rreth 700 dyqane në më shumë se 50 vende të botës. 

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.