The Rooms

Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback + 10% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

Restoranti me i ri ne bllok me ushqime me baze italiane, gjithashtu tek ne do te gjeni edhe kuzhinen tradicionale shqiptare.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në The Rooms ?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.