RESTORANT MEMA HOUSE

Cashback & Shopping Pikët

  • 2% + 2,5 për 12500 ALL blerje
  • i pranuar myWorldCard

Kontakt

Përshkrim

Mema House i pozicionuar ne qytetin bregdetar te Durresit, eshte restoranti juaj dhe jo vetem…eshte vendi ideal dhe unik per çdo rast: te shijosh cdo moment te dites me nje gote vere perpara, nje dreke pune, darke , organizim eventi ne minuten e fundit apo te personalizuar, me menu te pasur e te shumellojshme.
Ne Restorantin tone ju do te zbuloni vlerat e verteta te nje gatimi te pasur, ku ushqimi tradicional nderthuret me specialitete nderkombetare . Pjatat tona jane te gatuara me ingredient bio te fresketa dhe ndryshojne rregullisht duke u pershtatur me stinen. Keshtu kombinimi i specialiteteve te ndryshme me traditat tona do ju dhurojne nje shije te paharrueshme! Restorant Mema zoteron nje koleksion me vererat me te perzgjedhura te Europes .
Jemi te sigurte se do ta shijoni eksperiencen gastronomike dhe sherbimin profesional ne restorantin tone!
Ju Mirepresim!

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në RESTORANT MEMA HOUSE?

* Përfitimet varrën nga produktet e blera dhe nga Kompanitë Partnere. Të gjitha informacionet në këtë dokumente në këtë faqe interneti janë të pa garantuara.