Restorant Sardi

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% Restaurant
  • 2% Cashback + 8% 1 - Dyqan DIY
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card

Kontakt

Përshkrim

Shumë njerëz e admirojnë ushqimin tonë. Prodhimet e detit furnizohen te fresketa cdo mengjes dhe dashamiresit me te mëdhenj të kuzhines se peshkut vijnë në restorantin tonë. Ne ju ofrojmë gjithashtu përzierjen e ingredienteve të freskët sezonalë, produkte te perzgjedhura e të rafinuara por edhe receta e teknikat më të mira te artit te kuzhines. Ne bëjmë maksimumin për të shërbyer ushqim të shijshëm. Pjatat tona shoqerohen me një listë të gjate verash nga me te mirat shqiptare dhe te huaja.
Falë poziconimit anës detit, me puhizën e këndshme që vjen gjatë muajve të ngrohtë në verandën e tij, duhet shumë pak për t’u kënaqur e shplodhur në këtë restorant. Arkitektura sa moderne aq edhe mesdhetare, gatimi i shkëlqyer i peshkut e frutave të detit dhe panorama e detit, janë elementet kryesorë që e bëjnë këtë restorant një nga më të pëlqyerit në qytet.
Restorant Chef Niku Sardi 🐟🐟🐟🍤🍤🍤🍴🍴🍴🍷🍷🍷👉👉 Menuja e pasur dhe pamja fantastike e bëjnë qëndrimin në këtë restorant vërtet një përvojë unike! Atmosfera është e thjeshtë, me pamjen e detit që shfaqet e tëra përtej vetratës apo verandës së restorantit, dhe pjatat të freskëta e moderne, në shije e prezantim.
Per Rezervime Tel: +355 69 748 8981

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Restorant Sardi?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.