Cashback & Shopping Pikët

  • 2% + 2,5 për 12500 ALL blerje
  • i pranuar myWorldCard B2B

Kontakt

Përshkrim

"Bio Ti" Salon ofron sherbime bukurie ne nje ambjent teper relaks dhe komod. Trajtime fytyre e trupi, masazhe, manikyr, pedikyr jane vetem disa prej sherbimeve me produkte teresisht bio ekskluzive qe ofron kjo qender spa.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Bio Ti?

* Përfitimet varrën nga produktet e blera dhe nga Kompanitë Partnere. Të gjitha informacionet në këtë dokumente në këtë faqe interneti janë të pa garantuara.