Bonbonniere Couture

Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 12% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card

Kontakt

Përshkrim

Bonbonniere Couture eshte nje biznes online i hapur me 1 Korrike 2020 ne Shqiperi. 


Vizioni jone eshte qe tu ofrojme klienteve tane produkte 100% origjinale te brandeve boterore te ardhura nga  Italia, Anglia dhe Gjermania me cmimin me te mire ne treg.


Ofrojme transporte ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedonine e Veriut.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Bonbonniere Couture?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.