HOTEL VALA

Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 6% Hotel - 10
  • 1,5% Cashback + 8% Restorant - 6
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Termat dhe Kushtet

Located in Durrës, Hotel Vala offers beachfront accommodation a few steps from Durres Beach and provides various facilities, such as a bar and a terrace. Featuring a restaurant, the 3-star hotel has air-conditioned rooms with free WiFi, each with a private bathroom. The accommodation offers a 24-hour front desk, and currency exchange for guests.

All units in the hotel are equipped with a flat-screen TV with satellite channels. Guest rooms include a wardrobe.

A continental breakfast is available daily at Hotel Vala.

Port of Durres is 3.2 km from the accommodation, while Rock of Kavaje is 5 km away. The nearest airport is Tirana International Airport Mother Teresa Airport, 23 km from Hotel Vala.

Përshkrim

Vala Hotel - Restaurant eshte e  vendosur në Durrës dhe larg Portit te Durrësit 2 milje, Hotel Vala ofron sherbime bar tarace, restorant, dhoma jo-pirje duhani, WiFi falas dhe një zonë private plazhi.
Të kompletuar me sherbime bashkohore per te gjitha dhomat e Hotelit dhe kondicioner, ku gjithashtu të gjitha dhomat kanë ballkon.
Miqt qe qendrojne ne Hotelin tone mund të shijojnë një mëngjes kontinental çdo ditë në Hotel Vala.
Shkëmbi i Kavajes është 5 km nga akomodimi, ndërsa Amfiteatri i Durrësit është 6.8 km larg.
Aeroporti më i afërt është Tirana International Airport Nënë Tereza, 33.8 km nga Hotel Vala.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në HOTEL VALA?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.