Market Vini

Cashback & Shopping Pikët

  • 2% + 1 për 12500 ALL blerje
  • i pranuar myWorldCard B2B

Kontakt

  • orarin e punës
    e hënë - e diel 5:30 e paradites - 12:00 e paradites
  • Kontakt
  • Besnik Merchant ID
    3550100

Përshkrim

Marketi yne ndodhet ne nje zone te preferuar te plazhit te durresit te quajtur iliria . Jemi ketu per tju sherbyer te gjitheve dhe ne cdo kohe me asortimente te shumellojshme , cmime te arsyeshme , cilesi te garantuar dhe tashme edhe me cashback karte . Ju mirepresim.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Market Vini?

* Përfitimet varrën nga produktet e blera dhe nga Kompanitë Partnere. Të gjitha informacionet në këtë dokumente në këtë faqe interneti janë të pa garantuara.