Bar Kafe FIRENZE

Cashback & Shopping Points

  • Shopping Benefits janë të dukshme vetëm për Anëtarët
  • PRANOHET
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

Bar Caffe Firenze gjindet ne zemer te Tiranes. Ofron kafe cilesore italiane dhe pije te ndyshme alkoolike dhe joalkoolike.

Ju mirepresim.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Bar Kafe FIRENZE?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.