Pasticceria & Gelateria Cialda

Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 6% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim


Pasioni dhe saktesia në përzgjedhjen e lëndëve të para, vëmendja në detaje, e bejne Pasticeri Cialden ure lidhese mes traditës dhe inovacionit. 
Unike në llojin e saj, ju pret për të embelsuar dhe shndritur ditët tuaja.
Kënaqësia e klientit është detyrimi ynë.
Ju mirëpresim 🙂

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Pasticceria & Gelateria Cialda?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.