Pasticeri MARSI

Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 6% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

Pastiçeri Marsi eshte nje dashuri me shikim te pare. Atmosfera e ngrohte, mikepritja dhe cilesia e produkteve, jane elementet thelbesore te nje vendi ku eshte e pamundur te rezistosh nga magjia e aromes, ngjyrave, formave dhe shijeve!
Te gjitha produktet pergatiten ne menyre artizanale, me nje zgjedhje te kujdesshme te lendes se pare, gjithmone te fresketa dhe te nje cilesie te larte.

Pastiçeri Marsi me teknologji italiane, receta te lehta dhe delikate, torta te personalizuara, i ofron klienteles mundesine e zgjedhjes se nje game te pasur me llojshmeri embelsirash,  nga pastiçeria tradicionale deri tek ajo me inovative!
Realizojme torta te personalizuara per çdo event, ne menyre qe çdo deshire per embelsi te permbushet
Ju mirepresim miq :)

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Pasticeri MARSI?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.