Hotel New York

Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 6% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

Situated at a private pebble beach on Jonian Sea, this hotel Is 5 Km away From the ventre of Vlore . It features an aoutdoor pool ,a garden with tarrace and a hot tub. Rooms are with Sea view and Mountain view ,they have LCD satellite TV,a minibar and air conditioning . Free WIFI is available on the areas. Guest can start the day with breakfast buffet every morning and there Is a restaurant and bar as well .

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Hotel New York?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.