Cashback & Shopping Points

 • 3% Cashback Deal* Tani 3% në vend të 1% Cashback E vlefshme nga 4.1.2024 në 31.5.2024
 • * Me një Cashback Deal, do të merrni Shopping Points dhe ju kreditohen me më shumë Cashback. Për të bërë këtë, duhet të keni mjaftueshëm Shopping Points në myWorld llogarinë tuaj që do të merren në myWorld për Cashback Deal. Shopping Points tuaja më pas do të zbriten automatikisht nga myWorld llogaria juaj.

 • PRANOHET
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Kontakt

 • Orari i punës
  e hënë - e diel 7:00 e paradites - 11:00 e pasdites
 • Shërbimi i dorëzimit lokal

 • Kontakt
 • ID e Kompanisë Partnere
  3550032

Përshkrim

Maksi Market ofron prodhime bio sapo te vjela nga fushat dhe serat e vendit. Ky market perveç fruta perimeve ofron dhe produkte te ndryshme ushqimore te nje cilesie te larte.
Sherbim i shpejte dhe i kulturuar ofrohet per te gjithe klientet tane.
Shendeti i klienteve tane eshte i garantuar me produktet dhe prodhimet e Maksi Market
MIRE SE VINI

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në MAKSI MARKET?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.